Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
 

Migawki archiwum losowo - najnowsze poniżej

Murzyn skazany za kłamstwo o rasizmie

Czarnoskóry przedstawiciel handlowy pracujący w Katowicach został skazany przez sąd za fałszywe oskarżenie dwóch policjantów. Mieli oni nałożyć na niego mandat za rozmawianie przez telefon komórkowy w czasie jazdy samochodem, stąd też murzyn postanowił wnieść skargę na rzekome rasistowskie odzywki funkcjonariuszy, co zdaniem śląskiego sądu nie było jednak zgodne z prawdą, zaś on sam okazał się nałogowym kłamcą.

 

Więcej…
Okolice znane i... nieznane

Zawsze chciałem pojechać do  Lwowa. Przez lata wielu moich znajomych mówiło o nim z rozrzewnieniem, zwłaszcza ci, którzy stamtąd po  drugiej wojnie światowej zostali wysiedleni. Dotyczy to także ich dzieci. Chętnie zatem skorzystałem z zaproszenia chełmińskiego oddziału Towarzystwa Miłośników Wołynia i Polesia i wybrałem się do miasta opiewanego w licznych piosenkach, książkach i żyjącego nadal w legendzie wielu Polaków. Po tym, co zobaczyliśmy i zwiedziliśmy, wcale się nie dziwię tym wspomnieniom.

 

Więcej…
Gwiazdy. Jessica Alba

Ringo Starr Z tytułem szlacheckim

Legendarny perkusista zespołu The Beatles rozpoczął nowy rok od  wielkiego wyróżnienia. Muzyk otrzymał informację z Pałacu Buckingham o przyznaniu mu tytułu szlacheckiego, dzięki czemu będzie mógł posługiwać się honorowym tytułem „sir” – czytamy na bbc.com. Elżbieta II dwukrotnie w ciągu roku przyznaje tytuły szlacheckie – na początku roku i w czerwcu z okazji swoich urodzin. Nadawane są za wybitne zasługi na rzecz Wielkiej Brytanii w różnych dziedzinach życia.

 

Więcej…
Bezkompromisowa centrolewica pcha Polskę w objęcia Kaczyńskiego
Są uparci, niereformowalni i rozczulająco ideowi. Nie stać ich na programowe kompromisy. Gotowi są oddać Polskę Jarosławowi Kaczyńskiemu byle tylko nie zrobić kroku w lewo. Kiedy lewica – przyznajmy, nie dość konsekwentnie – próbuje budować własny projekt, oni zawsze w chwili najwyższej próby gotowi są bezwarunkowo odegrać rolę pożytecznych idiotów Platformy Obywatelskiej. Centrolewica gotowa jest przeprowadzić restaurację III RP, przez co pcha rozczarowany elektorat w objęcia PiS i Pawła Kukiza. Bez socjalnej i antyestablishmentowej alternatywy rządząca prawica będzie konsolidowała poparcie.

Przyznaję, że czasem nachodzą mnie wątpliwości, czy aby populistyczny klimat nie udzielił mi się za mocno. Być może moje przekonanie, że samozwańcza „demokratyczna” opozycja wróci bezrefleksyjnie na stare tory neoliberalizmu, że lewica jako jej koalicjant nie będzie zdolna uzyskać żadnych realnych koncesji programowych, jest zbyt fatalistyczne. Ale gdy nachodzą mnie takie wątpliwości, z pomocą przychodzą publicyści snujący wizje zwycięskiej zjednoczonej opozycji.

 

Więcej…
Gwiazdy. Maryla Rodowicz

–  Andrzej nie ma prawa śpiewać moich piosenek! – grzmi Marek Kościkiewicz (57 l.) dając, dobitnie znać, że nie ma szans na zażegnanie sporu pomiędzy nim a dawnym kolegą z zespołu –  Andrzejem Krzywym (54 l.).

Więcej…
A A A

obrazki

 • Zerknijmy na ludzkie ciało ze strony, o której raczej nie uczą w szkołach…

  #1.


  Mówią, że nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystko jest po coś. Cóż, jeśli tak, to sporo w naszych ciałach rzeczy, bez których moglibyśmy się z łatwością obejść. Żołądek - można wyciąć, śledziona - zbytek. Trzy czwarte wątroby również spokojnie można sobie odpuścić, podobnie jak 80% jelit. Jedna nerka i jedno płuco również można byłoby pominąć. I bez tych wszystkich organów człowiek byłby może nie całkiem zdrowy, ale zupełnie żywy.

   

 • Najsłynniejsza pustynia Ziemi wciąż skrywa wiele intrygujących tajemnic.

  #1.


  Ziemia nie jest idealnie okrągła ani idealnie równa pod jakimkolwiek względem. To samo dotyczy jej ruchów. Czy „niedoskonałości” te można jakoś zaobserwować w praktyce? Oczywiście – na przykład na Saharze, która mniej więcej co 23 tys. lat zmienia się z ziejącej piachem pustyni w całkiem niezły kawałek zieleni… a potem z powrotem.

   

 • 10 porad, które powinien poznać każdy, kto po kłótni chce szybko wrócić do normalności –

 • Fakt, że jest nas na Ziemi już ponad 7,3 mld indywiduów, czyni badania psychologiczne jeszcze bardziej interesującymi… i jeszcze mniej pewnymi.

  #1.


  Każdy poradnik poświęcany osiąganiu celów zachęca, by o swoim postanowieniu jak najszybciej poinformować wszystkich wokół. „Pochwalenie się rodzinie i znajomym pomoże utrzymać wysoki poziom motywacji”, głoszą rozmaici mędrcy. Tyle, że… wcale nie. Badania wykazały, że pochwalenie się zamiarem osiągnięcia celu jest w wielu przypadkach na tyle satysfakcjonujące, że nie skłania do wkładania dalszych wysiłków w faktyczną realizację swoich zamierzeń.

  „Ciszej jedziesz, dalej dojedziesz”, jak mawia rosyjskie powiedzenie.

   

 • 460–tonowa konstrukcja o wielkości boiska do piłki nożnej. Międzynarodowa Stacja Kosmiczna to jedyny projekt, który tak skutecznie łączy (niemal wszystkie) zwaśnione strony. 

  #1.


  Jak to możliwe, że Międzynarodowa Stacja Kosmiczna nie spada, mimo że znajduje się na wysokości, na której wciąż oddziałuje co najmniej 90% ziemskiej siły grawitacji? Niemożliwe. W rzeczywistości Stacja cały czas spada. Ponieważ jednak czyni to z podobną prędkością do tej, z jaką okrąża Ziemię, można uznać, że „spada wokół planety”. Dlatego nie ma ryzyka, że któregoś pięknego dnia obudzimy się ze Stacją Kosmiczną w ogródku.

   

 • Mężczyzna nie wstał ani razu podczas 17-godzinnej podróży samolotem

  Mężczyzna znajdował się na pokładzie samolotu linii lotniczych Qantas. Dreamliner 787-9 wyruszył w pierwszy komercyjny, bezprzesiadkowy lot z Australii do Wielkiej Brytanii. W trakcie lotu pasażerowie mieli na sobie specjalne urządzenia pomiarowe, dzięki którym naukowcy z Charles Perkins Centre przy University of Sydney mogli przeanalizować ich zachowania. Po zebraniu danych z urządzeń naukowcy wpadli w osłupienie, gdy zobaczyli, że jeden z pasażerów ani razu nie podniósł się z fotela. Lecący pierwszą klasą mężczyzna tłumaczył później, że po prostu było mu bardzo wygodnie i nie czuł potrzeby wstawania.

   

 •  

  Piersi zawsze stanowią dobry wstęp do dyskusji. Nie inaczej będzie i tym razem. Rozsiądź się zatem wygodnie i porozmawiaj z nami o piersiach, a jak nie chcesz o piersiach, to wybierz sobie jeden z pozostałych kilkunastu tematów.

  #1. Jedna z rządowych agencji w Rosji uznała, że małe piersi to skaza na ciele kobiety

  15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster


  Federalna Agencja Antymonopolowa (FAS) znalazła się w ogniu krytyki po swoim werdykcie wydanym w sprawie billboardu jednej z firm budowlanych. Billboard przedstawiał zaskoczoną kobietę, która mierzy sobie obwód klatki piersiowej, a obok znajduje się hasło: „Mamy niskie ceny i liczne kompleksy”.

  Agencja zajęła się billboardem z powodu złożonych skarg. Urzędnicy faktycznie przyznali, że reklama narusza dobre standardy, ale w uzasadnieniu napisali, że twórcy reklamy wskazali na to, że małe piersi to skaza na ciele kobiety. Środowiska zajmujące się równością płci nie wyraziły swojego uznania dla takiego werdyktu. 

   

 • Dzisiejszy odcinek sponsorują dziurki, które okazały się czymś innym, niż na pierwszy rzut oka sądzono.

  #1. Para nie potrafiła począć dziecka i nie wiedziała dlaczego; lekarz uświadomił ich, że dzieci wychodzą z tej drugiej dziurki

  Najdziksze newsy tygodnia na Joe Monster


  Mimo pojawiających się co jakiś czas różnych obrazków z forów dla madek nie sądziliśmy, że w dzisiejszych czasach ktoś może nie znać przeznaczenia pochwy i odbytu. Para Chińczyków udowodniła, jak bardzo się myliliśmy. 26-latek i 24-latka przez 4 lata bezskutecznie starali się o dziecko, więc w końcu udali się do ginekologa. Ginekolog zbadała kobietę i okazało się, że ta jest dziewicą. Lekarka poznała to po sytuacji zastanej po przeciwnej stronie tej części ciała kobiety. Ginekolog wytłumaczyła parze, jak TO robić, żeby doszło do poczęcia. Rady poskutkowały, ponieważ kobieta w końcu zaszła w ciążę. W podzięce para wysłała pani ginekolog 100 jaj i żywą kurę. 

   

 • Gdy madka stanie w obronie swojego potomstwa, to nie ma zmiłuj. Każdy, kto posiada choć trochę instynktu przetrwania, powinien zejść jej z drogi.

  #1. Szalona madka jak lwica broniła swojego syna, który miał złapać przypadkową kobietę za pośladki


  8-latek miał dotknąć pośladków jednej z kobiet znajdujących się w szanghajskim Disneylandzie. Pokrzywdzona kobieta uznała, że chłopak zrobił to celowo, więc go zbeształa i zaprowadziła do matki. Na filmie nagranym przez jednego ze świadków widać, jak zdarzenie zmienia się w regularną awanturę. Rozwścieczona madka zaczyna krzyczeć coś w kierunku pokrzywdzonej kobiety i uderza ją kapeluszem tak, że jej znajomi muszą ją powstrzymywać. W końcu do akcji wkracza ochrona, żeby uspokoić sytuację. Na odchodne oburzona madka rzuca słowami: „Po...ało cię? Kto by chciał cię dotykać z taką mordą?”. 

   

 • Walka z seksizmem trwa, a na jej froncie tym razem stanęła największa federacja piłkarska świata. Oprócz tego dowiedzieliśmy się czegoś niekoniecznie dobrego o muzyce rockowej i tego co zwykle o Francuzach. 

  #1. FIFA zakazuje pokazywania ładnych lasek na meczach


  Międzynarodowa federacja piłkarska wydała zalecenie o zaprzestaniu pokazywania „gorących lasek” podczas transmisji meczów mistrzostw świata. Chodzi o zbliżenia kamery na co bardziej urodziwe fanki. Przedstawiciele FIFA ds. dyskryminacji uważają, że pokazywanie ładnych kobiet to objaw seksizmu i organizacja nie chce mieć z tym nic wspólnego. Szczególnie że w Rosji, gdzie niedawno zakończyły się kolejne mistrzostwa, dochodziło do zachowań seksistowskich poza stadionami, gdy kibice z zaskoczenia całowali prezenterki telewizyjne na wizji albo zaczepiali kobiety na ulicy. Z powodu tego typu zachowań kilkunastu kibiców odesłano do domu.

   

 • 4015715120668662503345079.jpeg

  To zdarza się bardzo rzadko - prawdziwa miłość, która pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze życiowe momenty. W dzisiejszym, cynicznym świecie trudno znaleźć tego dowody, dlatego dziś to my przedstawimy wam tu prawdziwą pigułę wzruszeń. Weźcie chusteczki.

 • Patrząc na te zdjęcia pamiętajmy o zasadzie, że co jest głupie i działa - nie jest głupie, a umiejętność kreatywnego radzenia sobie z problemami jest w życiu bezcenna.

  #1.

   
   
 • 24 godziny w Twoim ciele –

 • Najsłynniejsza wytwórnia filmowa na świecie sama w sobie jest ciekawa, ale ma również szereg innych ciekawostek, które towarzyszą jej przy produkcji dużej ilości ambitnych i wartościowych filmów. Jedną z nich są okołofilmowe stanowiska pracy.

  #1. Seksograf

   
   
 • Kiedy inflacja w Zimbabwe sięgnęła niemal 80 miliardów procent, Bank Światowy zrezygnował z obserwowania poczynań tego afrykańskiego kraju. Ale my możemy się „poznęcać”! 

  #1.

 • Za prawnikami mało kto przepada. Chyba że akurat przydałby mu się jakiś – to zupełnie zmienia sprawę.

  #1. Jarrett Adams

  17105822a92c7cc1.png


  Nie jest łatwo zostać prawnikiem. Najpierw trzeba skończyć wymagające studia, podczas których należy o swojej ścieżce informować wszystkich wokół, a potem wykorzystać liczne znajomości, by móc choćby spróbować podjąć pracę. Jarrett Adams nie miał takich możliwości. Zyskał natomiast sporo wolnego czasu, kiedy… skazano go na 10 lat za przestępstwa seksualne, których notabene nie popełnił. Cały czas spędzony w więzieniu poświęcił na naukę prawa, by następnie skutecznie apelować w swojej sprawie i – już po wyjściu – bronić innych niesłusznie skazanych.

   

 • Dlaczego Alaska to beznadziejne miejsce na picie alkoholu, czym może się skończyć „pożyczenie" Wi-Fi w Singapurze i jeszcze kilka kwiatków z różnych stron świata. 

  #1.


  W Niemczech zabrania się robienia wszelkiego hałasu w porze odpoczynku – od 22 (gdzieniegdzie już nawet od 20) do 6 oraz w niedziele i święta. Przepisu tego przestrzega się bardzo rygorystycznie, co nie wszystkim musi się podobać… Niemniej jednak szaleństwo, które z nudów ogarnęło Polskę w pierwsze niedziele wolne od handlu*, wskazuje, że takie prawo ma jednak nieco sensu.U Niemców do przepisów mają stosować się również… psy.

   

 • Samochodem jeździ się bardzo fajnie. Znacznie gorzej jednak samochodem się stoi…

  #1. Korki z niczego


  Jeżdżąc między innymi po polskich autostradach często można spotkać się z zagadkowym zjawiskiem korków tworzących się bez powodu. Ani zwężenia, ani wypadku, a setki samochodów zwalniają niemal do zera. Przy odpowiednio dużym ruchu taki korek „z niczego” może osiągnąć nawet kilka kilometrów długości. Co jest jego przyczyną?

  Samochód na przodzie zwalnia lekko, kierowca jadący za nim musi zahamować nieco mocniej, żeby nie wjechać mu w tył. Za nim kolejny i kolejny, tworząc „falę” coraz bardziej gwałtownego hamowania przeradzającą się w coś, co naukowcy określili mianem „fantomowego zatoru drogowego”.

   

 • Wreszcie! Twój okres wartości do spożycia zakończył się i możesz w spokoju pognić sobie przysypany wilgotną glebą. Nikt nie będzie ci więcej zawracał głowy, masz permanentny urlop, takie L4 z przytupem. A jednak, jak pokazuje historia, nie każdy może liczyć na błogi wypoczynek w wyłożonej mięciutkim atłasem trumnie i nawet po śmierci pada ofiarą bezwstydnego zawracania.... .

   

 • Na upowszechnieniu internetu najwięcej zyskali miłośnicy rozbieranych zdjęć. A teraz coraz częściej trzeba to leczyć…

  #1.


  Uzależnienie od stron dla dorosłych pod wieloma względami zbliżone jest do bardziej „tradycyjnych” nałogów, jak palenie czy picie alkoholu. Różni się jednak istotnie tym, że zamiłowanie do wielogodzinnych seansów przed komputerem zdecydowanie łatwiej ukryć niż skłonność do całonocnych libacji alkoholowych. Z tego względu trudno ocenić, jak duża jest prawdziwa skala problemu.

   

 • Oto szereg niezbyt znanych faktów z mniej lub bardziej odległej przeszłości naszego postrzelonego kontynentu.

  #1.


  Czarna Śmierć – epidemia dżumy, która dotarła do Europy w XIV wieku – zdziesiątkowała społeczeństwo. Wymarło wówczas, zależnie od szacunków, od 30 do 60% ludności. Jakie były tego skutki? Różnorakie: ograniczenie problemu przeludnienia, równiejsza dystrybucja majątku, niższe koszty utrzymania. Poprawiła się również dieta i wzrosła średnia długość życia.

   

 • Są wśród nas kłamcy tak zaprawieni w bojach, że nawet im brewka nie tyknie, ale większość ludzi jednak nie ma aż takich umiejętności i przy odrobinie wprawy da się przyłapać ich na mówieniu nieprawdy. Oto kilka sprawdzonych sposobów.

  #1. Spoglądanie na podłogę albo prosto w oczy


  Większość kłamców unika kontaktu wzrokowego, ale jest całkiem spora grupa, która na przekór uporczywie spogląda nam w oczy, co ma dodać ich historii prawdopodobieństwa. Jeśli więc nasz rozmówca za żadne skarby nie chce na nas spojrzeć, albo wręcz przeciwnie - nie spuszcza z nas wzroku - możemy mieć do czynienia z kłamcą. 

   

 • Zazwyczaj kiedy za wiele od czegoś oczekujemy, późniejszy smak zawodu jest wprost proporcjonalny do pokładanych przez nas nadziei. Dlatego czasem chyba lepiej trzymać emocje na wodzy i zabezpieczyć się przed ewentualnym rozgoryczeniem odpowiednio grubą warstwą sceptycyzmu. 


  Kryjówka Ala Capone

   

 • Rozpuszcza miłość, pieniądze,karierę i zdrowie –

 • Roisin Hahessy niedawno przeprowadziła się do Brazylii, gdzie uczy się nowego języka jednocześnie ucząc innych angielskiego. Najnowsze doświadczenia uświadomiły ją o ilości dziwnych idiomów funkcjonujących w jej ojczystym języku i postanowiła ułatwić ich naukę za pomocą grafiki.

  #1. Bob jest twoim wujkiem

   

  Prawdziwe znaczenie: To takie proste.
  Polski odpowiednik: proste jak drut, jasne jak słońce
 • Zdjęcie użytkownika SokzBuraka.

 • Bądź tym człowiekiem... –

 •  

  Jeśli banknot o nominale 10 australijskich dolarów przerwać na pół, to nie straci on swojej wartości. Każda połowa będzie warta 5 dolarów. 

   
  Autor: Max Robinson - http://www.rba.gov.au/CurrencyNotes/NotesInCirculation/ten_dollar.html, Доброс
   
   Od 2010 roku w Indiach pojawiły się banknoty o nominale „zero” rupii. Nie można za nie nic kupić. Takie banknoty emituje organizacja walcząca z korupcją. Wzywa obywateli, aby płacili nimi urzędnikom, którzy domagają się łapówki. 
   
 • Jakoś tak... wcale mi nie żal... –

 • Żeby wyjść cało z takich opresji, trzeba było się urodzić pod szczęśliwą gwiazdą.

  #1.

   
   
 • Jeżeli ma się problem z poprawnym zamawianiem – Frytki 7 poproszę frytki 6 dzień dobry poproszę frytki 5

  http://demotywatory.pl

 • Zdjęcie użytkownika Monika Żyro Bieszczad.

 • C:\Users\Piotr\Pictures\Na 1 kwietnia\Alzheimer.jpg

 • Kliknij i zobacz więcej!

 • Jeżeli na tym obrazku widzisz coś niestosownego... Obrazki

 • Zdjęcie użytkownika Ania Szydlik.

 • – WYKSZTAŁCENIE 2004.08 średnie. Zespół Szkól Ponad gimnazjalnychnr 4, w Tech. Ochrony Środowiska. ( lecz w tym zawodzie nic chcę iść , na razie ) PRZEBIEG KARIF,RY ZAWODOWEJ -2008- parę tygodni Maj- Zbieranie truskawek w — 2.009 — Sierpień,- raczej środek Jeden dzień, ( jak na razie) sprzedaz gazety z ręki w ,Z redakcji Gazety Regionalnej.( roznoszenie gazet i pytanie się czy ktoś chce.) ~NOŚCI No to różne. Ale matematyk nie jestem. Å»eby nie byto. Umiejętności ,to tez czasem zaletyod dnia.. —zdana - Trochę z psychologii, lecz to u mnie naturalne, raczej. ( Jestem trochę nieśmiała, wbrew pozorom i Nielubię wystąpień publicznych). Innymi słowy czasem się wyczuje. - Obsługa komputera , no raczej poziom podstawowy powiedzmy . W tym umiejętność obróbki zdjęcia w programie Picassa... tajników nie znam. (W sumie zalczy jeszcze jakie tajniki). Ale Ekspertem nie jestem. Ani maniakiem . Do tego jeszcze surfowanie po necie Czasem. -Jesiern jeszcze trakcie robienia , czy kończenia prawka jazdy. JĘZYKI Angielski — Poziom podstawowy ‚Lantany. ZAINTERESOWANIA Różne , Zalety,

 • Kliknij i zobacz więcej!

   

 • Dzisiaj m.in. listy od autystycznego chłopca, sposób na kontrolera parkingowego, karma dosięgła kłusownika zabijającego słonie, a sejm wprowadził prawo które pozwoli wprowadzić opłaty za wjazd do centrów miast. Plus sensowna odezwa nauczyciela do rodziców.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
 • Dzisiaj pogadamy o Eurowizji, łataniu dziur i o ubogacaniu kulturowym, a do tego wiele, wiele więcej. 

  #1.

   
   
 • Mamom jeszcze raz życzymy najlepszego (z powodów wymienionych poniżej) a poza tym, co myślimy o influencerach, najsłynniejszym ślubie świata, RODO i wyroku sądowym w sprawie syna, który nie chciał wyprowadzić się od rodziców.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • Dzisiaj m.in. najgorsze zaproszenie weselne, Morgan Freeman oskarżony o molestowanie, Boże Ciało vs Ramadan w naTemat, ostro o OLX oraz najbardziej epicka impreza ostatnich 30 lat w USA.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • W dzisiejszym odcinku m.in. 100 pożarów wysypisk śmieci na 100-lecie odzyskania niepodległości, jak widzą nas projektanci autobusów, porównanie cen produktów Rossmanna w Polsce i Niemczech, ile powinno się dać na wesele oraz ciekawa promocja w supermarkecie.

  #1.

   
   
 • Za naszą reprezentację trzymamy kciuki z całych sił, co nie przeszkodzi nam nadal się z nich ponabijać jeszcze przez chwilę. Poza tym dzisiaj słowo o bohaterskim policjancie, kalekim polskim systemie sądowniczym, płaceniu po znajomości i kobiecie, która robi realistyczne lalki (dla dzieci, zboczuchu, nie dla dorosłych).

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • My tu gadu, gadu i minął miesiąc, dzisiaj wielki finał piłkarskiego mundialu. Komu kibicujemy? Oczywiście dzielnym biało-czerwonym z Chorwacji. Dzisiaj także o fajnym wynalazku - śmieciomacie z Wielunia, wtopie belgijskiego marketu, wielkiej mocy zielonych oraz wspaniałym dziadku z PKP.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • Dzisiaj m.in. wspominamy wyjątkowe zaćmienie księżyca, gratulujemy (na serio) Borysowi Szycowi sukcesu, opowiemy mało znaną historię końca Jacka Danielsa i będzie jeden demot, który pomoże ci mierzyć się z falą upałów.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • Dzisiaj m.in. dobrzy policjanci pomogą, wyśmiejemy polską telewizję oraz hipokryzję polityków, na chwilę zadumamy się nad Powstaniem Warszawski, a pani Basia zawstydzi turystów nad Morskim Okiem. A tak w ogóle, to czy musi być tak gorąco!?

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • Serce rośnie - Polacy rządzili na Mistrzostwach Europy zdobywając 6 złotych i 3 srebrne medale! Poza tym dzisiaj gender paranoja rodem z Androida, prawda o wielu kobietach głośno walczących z seksualizacją kobiet oraz ukłony i szacun dla ekipy, która jeździ do Tatr... zbierać śmieci!

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • Jeżeli nie wiesz kiedy możesz liczyć na kompleksowe badanie, jeżeli chcesz wiedzieć jakim śmieszkiem był Hawking, jeżeli ciekawi Cię jak Finowie zwiększają widoczność reniferów na drodze, oraz nie wiesz jak zabezpiecza się przed wylaniem z roboty dobry admin, to koniecznie musisz zajrzeć do dzisiejszych demotywatorów. A jeżeli nie interesuje Cię żadna z wymienionych powyżej ciekawostek to... też zajrzyj do tego odcinka.

  #1.

 •  

  Dzisiaj m.in. zachwycimy się brytyjskimi urzędnikami (dziwne, ale zobaczycie, że ma to sens), zwyczajna i jednocześnie bohaterska postawa pewnego strażaka po wypadku, pokażemy powalające córki Sylwestra Stallone i rozśmieszy cię niewątpliwie historia z krówkami spod Białegostoku.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 •  

  Dzisiaj w odcinku: Martyna Wojciechowska narzeka na młodzież, nowy rekord oczekiwania na wizytę u lekarza, genialny sposób na pozbycie się z pracy nierobów a zaczniemy od niechlubnego faktu: parlamentu europejski pod dyktando niemieckich koncernów medialnych przyjął ACTA 2.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • Dzisiaj m.in. pierwsze reakcje na szok jak zafunduje Polakom film Kler, Tesla ładowana generatorem diesla oraz prawda o budującej relacji, którą można utrzymywać po rozwodzie. Najpierw przenieśmy się do Radia Gdańsk, które zaskoczyło wszystkich.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 •  

  Dzisiaj podziwiamy męża modelki, która przeżyła ciężki wypadek, ostrzeżemy przed grzybobraniem i odpowiemy na pytanie, co jest gorsze od złamanego serca. Nie zabraknie Kleru (który uwaga! - nie jest komedią).

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
   
 • Dzisiaj m.in. o królu VHS, protestach przeciwko cenzurze internetu, kolejnych bańkach dla Rydzyka, jeszcze raz o porażce Niemiec oraz świetnie zapowiadający się wynalazek z Sosnowca.

  #1.

  Kliknij i zobacz więcej!
   
 • Zdjęcie użytkownika Marcin Szymański.

 • Tych uczuć każdy z nas doświadczył już wiele razy, a ich obecność jest dla nas czymś zupełnie naturalnym. Prawdopodobnie nigdy nie próbowaliśmy nawet rozmyślać nad tym nagłym poczuciem ekstatycznej wręcz błogości, gdy siedzimy w ciepłym, przytulnym domu, a za oknem właśnie trwa potężna burza. Najwyższy czas pomówić o tych ulotnych, aczkolwiek powtarzalnych momentach serwowanych nam przez nasze mózgi.

   
   
 •  

 • Dylemat Obrazki

 •  

  Tych bachorów nie idzie zrozumieć.

  #1. Kiedy zła mama nie pozwoli ci otworzyć gorących drzwiczek piekarnika

   
   
 • Emotikony Obrazki

 • Lew i owce... –

  Owce mają wybór, umrzeć z głodu, albo zostać pożarte przez...zniewolonego lwa.

 •  
  Ewolucja –

  Ewolucja Boga –

  Ewolucja miłości

  Ewolucja miłości –

  Ewolucja symboli

  Ewolucja symboli –
 •  

 • Dziś m.in. "trzeci świat" u Indian, skąd się wzięli mormoni, katastrofa kolejowa w Eschede oraz jak rumuński rząd napuścił na siebie obywateli.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. jak Polacy asymilowali się na emigracji z Francuzami przed II wojną światową, przodek większości współczesnych koni wyścigowych oraz hipokryzja pewnej firmy tytoniowej.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. pokaz siły militarnej USA, powietrze z kanadyjskich gór na sprzedaż oraz co by było, gdyby Bawaria odłączyła się od Niemiec.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. historia imienia pewnej słynnej gitary, spadochroniarz, który przeżył upadek z 3600 metrów oraz chłopiec ze słynnego zdjęcia, na którym podaje rękę Hitlerowi.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. skarb pod lodowym pancerzem Arktyki, jak ofensywnie grało się w piłkę dawniej, bokserska sztuczka z linami oraz najdroższy papier toaletowy.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. cyberataki na Polskę, podejście do wilkołactwa na dawnej Łotwie oraz jak na tle innych selekcjonerów na mundialu pod względem zarobków wypadł Adam Nawałka.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. o krwawej niedzieli na Wołyniu, nieprzyjemnej bakterii oraz sprawności japońskich służb drogowych.

  #1.

   
   
   
 • Dziś m.in. kuriozalne zatrzymanie na granicy Kazachstanu, skąd wzięło się obrysowanie kredą ciała w filmach oraz ważne prawa ustanowione w VI wieku p.n.e.

  #1.

   
   
   
 • W dzisiejszym odcinku m.in. najwięcej warta firma w historii, jak wywołać strach u aktora oraz jedna z hipotez na temat końca Wszechświata.

  #1.

   
   
 • W tym odcinku m.in. pierwsza i jedyna gazeta świata antycznego, trolling w niemieckim kościele oraz jak filmowcy radzą sobie z nagłym cięciem budżetu.

  #1.

   
 • Dziś m.in. życie bez oddychania, jedyna w Polsce elektrownia podziemna oraz skąd wziął się znak równości.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. różnica między taktyką a strategią, najgorzej oceniane linie lotnicze oraz obśmiewany filmik instruktażowy na wypadek wybuchu bomby jądrowej.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. ciekawy zakup amerykańskiego miliardera, co może powodować długie wpatrywanie się w lustro oraz dlaczego Eurotunel przeznaczony jest tylko do ruchu kolejowego.

  #1.

   
   
 • Dziś m.in. kontrowersyjna zabawka z USA, wspólny przodek psów i kotów oraz dlaczego słynny pięściarz nazwał wszystkich swoich pięciu synów tak samo.

  #1.

   
   
 • Właściciel tego zakładu pogrzebowego jest chyba graczem... – Game over

  http://demotywatory.pl

 • Mało kto ma idealną, kochającą rodzinę. Celebryci nie są tu wyjątkiem, niektórzy aż tak wstydzą się swoich popieprzonych krewnych, że się do nich nie przyznają publicznie. 

  #1. Reese Witherspoon


  Wiedzieliście, że Reese ma brata? My też nie. Aktorka pytana o niego odpowiada zawsze: „No comments”. Brat gwiazdy ma bowiem bardzo dziwne hobby. Mianowicie lubi przechadzać się ulicami Nashville i napadać na kobiety. Czasem je napastuje seksualnie, czasem pobije, potrafi nawet wtargnąć nocą do domu śpiącej dziewczyny, aby tam, w zaciszu, ją zaatakować.
   
 • 5662114942385463436386996.jpeg

 • Idź na spacer, zamiast łykać tabletkę –

 • "Kto utonie - więcej w morzu kąpać się nie będzie" – Trudno się nie zgodzić

 •  

 • Jak być pozytywnym – Motywujący spis na każdy dzień

 • Tak działa alkohol Obrazki

 • Po raz kolejny odwiedzamy profil na Instagramie o nazwie Rich Kids of Russia, na którym prezentowane są zdjęcia dzieciaków. Rosyjskich dzieciaków. Bardzo bogatych rosyjskich dzieciaków. Jak żyją? Zobacz! 

  #1. Takie tam z pupilem

   
   
 • Najlepszą kobietą jest ta,o której najmniej się mówi –

   

 • Zdjęcie użytkownika Piotr Kret.

 • W dzisiejszym odcinku m.in. kraje, które odwiedzili dwaj wielcy średniowieczni podróżnicy, jak zmieniała się precyzja sporządzanych map na przestrzeni wieków oraz status ekonomiczny mieszkańców całego świata.

  #1. Liczba zabójstw na 100 000 mieszkańców

   

   

  #2. Liczba mieszkańców USA przedstawiona na mapie 3D

   

 • Komórka zabiera Ci mózg –

 • Zdjęcie użytkownika Beata Jaworska.

  Pułapki –

  Ego –

  http://rebelianci.org

 • Odkąd wziąłem kredytśpię jak niemowlę – Budzę się co godzinę i płaczę...

 • –

  http://demotywatory.pl/

 • Miniatura

 • Prawdziwy problem większości ludzi – KIM JESTEŚMY?LUDŹMI!!!CZEGO CHCEMY?SZCZĘŚCIA!CO ROBIMY, BY JEOSIĄGNĄĆ?NIC!!!

 • Czy to słońce, czy deszcz, wystarczy żyć własnym tempem, zająć się własnymi sprawami, a nic nie będzie burzyć stoickiego spokoju.

  #1.

   
   
 • 7 zagrożeń –

 • –

 • –

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: