Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
A A A

Obrazki

 

Dzisiaj podziwiamy męża modelki, która przeżyła ciężki wypadek, ostrzeżemy przed grzybobraniem i odpowiemy na pytanie, co jest gorsze od złamanego serca. Nie zabraknie Kleru (który uwaga! - nie jest komedią).

#1.

Kliknij i zobacz więcej!
 
 
Add a comment

 

Wiele gwiazd publicznie podkreśla ogromną wagę wiary w swoim życiu: sławy modlą się do Jezusa (Cliff Richard), Allaha (zmarły w 2016 roku Muhammad Ali), podążają ścieżkami judaizmu (Adam Sandler) czy buddyzmu (Richard Gere). 


Niekiedy celebryci w swojej ostentacyjnej duchowości niebezpiecznie zahaczyli o sekciarstwo: wkręceni w scjentologię Tom Cruise czy John Travolta od lat dryfują gdzieś po obrzeżach kosmosu. Część uduchowionych sławnych postaci nie epatuje jednak aż tak bardzo swoją religijnością, a wyznaniowa tożsamość niektórych z nich może okazać się sporą niespodzianką.

 

Add a comment

Dzisiaj m.in. pierwsze reakcje na szok jak zafunduje Polakom film Kler, Tesla ładowana generatorem diesla oraz prawda o budującej relacji, którą można utrzymywać po rozwodzie. Najpierw przenieśmy się do Radia Gdańsk, które zaskoczyło wszystkich.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!
 
 
Add a comment

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: