Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
A A A

Obrazki

Walka z seksizmem trwa, a na jej froncie tym razem stanęła największa federacja piłkarska świata. Oprócz tego dowiedzieliśmy się czegoś niekoniecznie dobrego o muzyce rockowej i tego co zwykle o Francuzach. 

#1. FIFA zakazuje pokazywania ładnych lasek na meczach


Międzynarodowa federacja piłkarska wydała zalecenie o zaprzestaniu pokazywania „gorących lasek” podczas transmisji meczów mistrzostw świata. Chodzi o zbliżenia kamery na co bardziej urodziwe fanki. Przedstawiciele FIFA ds. dyskryminacji uważają, że pokazywanie ładnych kobiet to objaw seksizmu i organizacja nie chce mieć z tym nic wspólnego. Szczególnie że w Rosji, gdzie niedawno zakończyły się kolejne mistrzostwa, dochodziło do zachowań seksistowskich poza stadionami, gdy kibice z zaskoczenia całowali prezenterki telewizyjne na wizji albo zaczepiali kobiety na ulicy. Z powodu tego typu zachowań kilkunastu kibiców odesłano do domu.

 

Dziś m.in. cyberataki na Polskę, podejście do wilkołactwa na dawnej Łotwie oraz jak na tle innych selekcjonerów na mundialu pod względem zarobków wypadł Adam Nawałka.

#1.

 
 
My tu gadu, gadu i minął miesiąc, dzisiaj wielki finał piłkarskiego mundialu. Komu kibicujemy? Oczywiście dzielnym biało-czerwonym z Chorwacji. Dzisiaj także o fajnym wynalazku - śmieciomacie z Wielunia, wtopie belgijskiego marketu, wielkiej mocy zielonych oraz wspaniałym dziadku z PKP.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!
 
 

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: