Strona w trakcie budowy
 
A A A

Różne

Mateusz Grzesiak: Większość fałszywych newsów służy reklamie albo polityce. Walczyć z dezinformacją powinny media społecznościowe i sami internauci

Od czasu wyborów prezydenckich w USA postprawda i fake newsy stały się medialnie głośnym tematem, ale i narastającym problemem.

0
0
0
s2sdefault

Zbigniew Wodecki: Za jakieś 5 lat przyjdzie się żegnać z publicznością. Ale dopóki stoję i włosy mi nie wypadną, dopóty będę robił karierę

Muzyk jeszcze przez kilka lat nie zamierza się żegnać z publicznością.
0
0
0
s2sdefault

6662514688383331402346648.jpeg  W 1903 roku podczas ekspansji "gorączki złota" na północ, rodzina Lome'ów dotarła do miejscowości Nome na Alasce. Zamiast szukać cennego kruszcu, przybysze postanowili rozkręcić na miejscu szereg drobnych biznesów. W ciągu kilku lat Lome'owie posiadali sklep odzieżowy, spożywczy, aptekę, a nawet studio fotograficzne.

I na tym właśnie studiu się skupmy. Bracia Henry i Alfred Lomenowie robili zdjęcia zarówno pracownikom kopalni złota, jak i żyjącym na tych terenach od niepamiętnych czasów Inuitom.

0
0
0
s2sdefault

W jednym z programów telewizyjnych pani redaktor przeprowadziła sondę, pytając ludzi o najważniejsze miejsce w ich życiu. Zaczepiani przez nią przechodnie bardzo różnie odpowiadali: Dla młodego chłopaka takim miejscem, które na zawsze pozostanie w jego pamięci, był pokój w akademiku, gdzie spotkał swoją miłość.

0
0
0
s2sdefault

Dla wielu krajów cyrki to już ciemna strona w historii dręczenia zwierząt. Są kraje które zakazały występów cyrków ze zwierzętami w obrębach swoich granic. Niestety w USA i wielu krajach Europy, pomimo nadużyć ze strony treserów, nie zwraca uwagi na los wykorzystywanych zwierząt.  Oto kraje, które zakazały występów cyrków ze zwierzętami:

0
0
0
s2sdefault

Przychodnie składają do sądów wnioski o ograniczenie praw rodzicielskich rodzicom, którzy nie szczepią dzieci. Antyszczepionkowcom grożą kary finansowe, nadzór kuratorski, a nawet odebranie dziecka.

0
0
0
s2sdefault

Zdaniem lekarza Brigitte Macron już podczas kampanii wyborczej poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej, m.in. kuracji botoksem. Uważa jednak, że pierwsza dama zachowuje umiar, jej twarz wygląda więc naturalnie. Gwiazdor TVN Style podkreśla również, że dbałość o dobry wygląd jest obecnie obowiązkiem żony francuskiego prezydenta.

0
0
0
s2sdefault

Na przestrzeni ostatnich lat popularność Forexu w Polsce znacząco wzrosła. Dużą rolę odgrywa w tym przypadku natarczywy marketing, który przyciąga rzeszę dawców kapitału. Brokerzy kuszą możliwością osiągnięcia gigantycznych zysków bez konieczności wychodzenia z domu. Z każdym kolejnym rokiem domy maklerskie umożliwiają handel poprzez nowe instrumenty finansowe. Rzeczywistość pokazuje jednak, że zdecydowana większość osób traci pieniądze.

0
0
0
s2sdefault
 

Legalizacja marihuany to temat szczególnie kontrowersyjny. Trawkę pali prawdopodobnie taka ilość ludzi, że aresztowanie ich wszystkich zajęłoby lata, a i trzeba by wydać ogromne pieniądze na budowanie nowych więzień. Przyjrzyjmy się, jak wyglądała walka z tym „narkotykiem” w USA.

0
0
0
s2sdefault

Super Express twierdzi, że Andrzej Duda (45  l.) odznacza się prawdziwym szacunkiem do religii. Prezydent był ostatnio na 72. rocznicy forsowania Odry przez I Armię Wojska Polskiego na Siekierkowskim Cmentarzu Wojennym.

0
0
0
s2sdefault

Podkategorie

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: