Strona w trakcie budowy
 
A A A

Polska

W odpowiedzi na artykuł http://www.rokor1.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=594:biedronka-nie-ma-litosci-dla-pracownikow-letnich-urlopow-nie-bedzie&catid=91&Itemid=677  otrzymaliśmy co ponizej:

Warszawa, 22 maja 2017 r.  Szanowni Państwo,

 zaprzeczamy, aby z powodu braków kadrowych miało miejsce przesuwanie zaplanowanych urlopów wakacyjnych pracowników na późniejsze terminy. Dotychczasowe informacje, które ukazały się na ten temat są nieprawdziwe.

0
0
0
s2sdefault

„Dopiero jesienią” – usłyszeli zatrudnieni w sieci dyskontów Biedronka od swoich przełożonych. To odpowiedź na pytanie o urlopy. Załogi są wściekłe. „Zaplanowaliśmy już sobie wakacje” – mówią pracownicy. Powodem takiej decyzji są problemy kadrowe.

0
0
0
s2sdefault

Naczelny Sąd Administracyjny oddalił złożoną przez warszawski ratusz skargę  na wyrok sądu niższej instancji. Warszawa musi wpuścić cyrki ze zwierzętami.

0
0
0
s2sdefault

Tegoroczna podwyżka minimalnego wynagrodzenia do kwoty dwóch tysięcy złotych brutto ma być jedynie wstępem do kolejnych korzystnych zmian dla najmniej zarabiających.

0
0
0
s2sdefault

Jak wskazują wyniki sondaży, Robert Biedroń mógłby wygrać z obecnym prezydentem wyścig do Pałacu Prezydenckiego

0
0
0
s2sdefault

Flaki mi się wywracają, gdy słucham „liberałów” i sekciarskich mantr z tą ulubioną, że rynek sam się wyreguluje. Na proste pytanie gdzie jest taka planeta, bo na pewno nie w gospodarczych potęgach takich jak USA, Niemcy, Chiny, „liberałowie” odpowiadają jak Grzegorz Schetyna.

0
0
0
s2sdefault

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: