Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
A A A

Teksciki

Pierwsze razy bardzo często bywają bolesne... Najlepszym na to dowodem są historie przytoczone poniżej!

#1.

Pierwszy raz całowałam się mając 18 lat. Aż do tego momentu widziałam to tylko na scenach seksu w serialach/filmach. Kiedy więc zaczęliśmy się całować (w miejscu publicznym... w szkole), zaczęłam wydawać z siebie jęki, bo myślałam, że tak trzeba! Boże, nienawidzę się! Nie potrafię już nawet na niego spojrzeć!

#2.

Napisałem do dziewczyny, która mi się podobała, czy nie chciałaby się ze mną umówić. Zgodziła się, więc odpowiedziałem: "Gratulacje! Właśnie aktywowałaś pakiet chłopaka"! Nadal budzę się w środku nocy, zlany zimnym potem, wspominając to.

W dzisiejszym odcinku wpadniemy z wizytą do fryzjera, zajrzymy do kliniki chirurgii plastycznej oraz poleżymy na OIOMie...

 

- Tato, co to takiego ''test na ojcostwo''?
- Nie jestem twoim tatą.

by Peppone

* * * * *

Dobra zmiana w sądach. Młody sędzia ma pierwszą sprawę. Postanowił skonsultować się z doświadczonym kolegą przez telefon:
- Mam tutaj bimbrownika. Jak myślisz, ile mu dać?
- Dwadzieścia złotych za litr, ani grosza więcej!

 

Dla leniuszków, którym nie chce się wychodzić z domu, by kogoś poderwać, serwisy randkowe są zbawieniem. XXI wiek to czas dobierania się w pary podczas leżenia na kanapie lub siedzenia na desce klozetowej... Warto więc przyjrzeć się temu zjawisku.

 

#1.

49 milionów osób próbowało randkowania przez sieć co najmniej raz. Według Pew Research Center, 59% społeczeństwa uważa internet za "świetne miejsce do poznawania nowych ludzi". 

23% jest jednak zdania, że korzystanie ze stron randkowych to akt desperacji. Co za nietakt! 

 

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: