Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
A A A

Teksciki

*** Oczywiście, że mogłam być modelką, ale matka zawsze powtarzała: „Nie zjesz, to nie wyjdziesz”.

*** Pojawiają się słuchy, że hasło „Polska w  ruinie”, to  nie była diagnoza stanu państwa, tylko obietnica wyborcza.

*** Gdy wyprowadziłem się z  Wielkopolski, moje życie zmieniło się nie do Poznania.

 

Add a comment

 

Co ciekawego powiedziano w ostatnim tygodniu? Będzie o zaskakującym seks-wyznaniu byłej modelki, skandalicznej wypowiedzi Martyny Wojciechowskiej i odrażającym znalezisku w zupie. Jak wytłumaczył się pracownik restauracji? 

#1. Ciężarna klientka pewnej restauracji znalazła zdechłego szczura w jedzeniu. Wtedy pracownik złożył jej nietypową propozycję...

Media na całym świecie od kilku dni żyją historią ciężarnej kobiety, która znalazła w zupie zdechłego szczura. Mało tego, gdy zgłosiła to pracownikowi lokalu i wyraziła obawę odnośnie tego, jak znalezisko wpłynie na stan zdrowia jej nienarodzonego dziecka, mężczyzna zaoferował jej pieniądze. Ale nie za milczenie... 

Powiedział do mojej żony: "Jeśli martwi się pani o dziecko, to możemy pani dać 20 tys. juanów na aborcję"

- relacjonuje mąż kobiety. 

 

Add a comment

Pierwsze razy bardzo często bywają bolesne... Najlepszym na to dowodem są historie przytoczone poniżej!

#1.

Pierwszy raz całowałam się mając 18 lat. Aż do tego momentu widziałam to tylko na scenach seksu w serialach/filmach. Kiedy więc zaczęliśmy się całować (w miejscu publicznym... w szkole), zaczęłam wydawać z siebie jęki, bo myślałam, że tak trzeba! Boże, nienawidzę się! Nie potrafię już nawet na niego spojrzeć!

#2.

Napisałem do dziewczyny, która mi się podobała, czy nie chciałaby się ze mną umówić. Zgodziła się, więc odpowiedziałem: "Gratulacje! Właśnie aktywowałaś pakiet chłopaka"! Nadal budzę się w środku nocy, zlany zimnym potem, wspominając to.
Add a comment

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: