Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
A A A

Mało kto ma idealną, kochającą rodzinę. Celebryci nie są tu wyjątkiem, niektórzy aż tak wstydzą się swoich popieprzonych krewnych, że się do nich nie przyznają publicznie. 

#1. Reese Witherspoon


Wiedzieliście, że Reese ma brata? My też nie. Aktorka pytana o niego odpowiada zawsze: „No comments”. Brat gwiazdy ma bowiem bardzo dziwne hobby. Mianowicie lubi przechadzać się ulicami Nashville i napadać na kobiety. Czasem je napastuje seksualnie, czasem pobije, potrafi nawet wtargnąć nocą do domu śpiącej dziewczyny, aby tam, w zaciszu, ją zaatakować.
 

#2. Christina Aguilera


Fausto, ojciec piosenkarki, bił swoją żonę i dwie córki. Gdy Christina miała sześć lat, matka zdecydowała się opuścić Fausto. Dla dziewczynki był to jeden z najlepszych dni w jej życiu. Ojciec przyznaje, że bił żonę, ale cały czas zaprzecza, że kiedykolwiek uderzył którąkolwiek ze swoich córek. Christina jednak nie utrzymuje z nim żadnych kontaktów i stara się o nim nie mówić.

#3. Meghan Markle


Meghan Markle już niedługo stanie się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziennikarze starają się teraz jak mogą, żeby wyciągnąć wszystkie możliwe brudy na temat aktorki i jej rodziny. Przykładowo, brat Meghan został kiedyś aresztowany za grożenie bronią swojej dziewczynie (oczywiście był totalnie pijany), jej imprezowy wujek Gary jest koneserem kokainy, a jej przyrodnia siostra Samantha pisze właśnie książkę, w której zdradzi wszystkie tajemnice przyszłej żony księcia Harry'ego.

#4. Laurence Fishburne


Fajnie byłoby mieć sławnego tatę, który daje pieniądze na każdą zachciankę. Laurence musiał być nieźle zaszokowany, gdy pewnego dnia został poinformowany o tym, że jego ukochana, rozpieszczana córeczka została aresztowana za prostytucję. Jakby tego było mało, postanowiła również zrobić karierę filmową. W pornosach. Niestety, Chippie D nie jest zbytnio utalentowana i naprawdę nie warto googlować filmików z jej udziałem. Laurence obecnie nie przyznaje się do córki.

#5. Macaulay Culkin


Gwiazda jednej roli nie utrzymuje żadnych kontaktów ze swoją rodziną. Wszystko zaczęło się od pieniędzy. Rodzice Culkina zarządzali kasą, którą chłopak zarobił jako Kevin. Młodzieniec nie był zachwycony tym, że rodzice szastali jego ciężko zarobionymi pieniędzmi. Sprawa skończyła się w sądzie, czternastoletni Macaulay Culkin uniezależnił się od swoich rodziców i odzyskał kontrolę nad finansami. Do dziś nie utrzymuje z nimi żadnych kontaktów, nie zainteresował się nawet stanem zdrowia ojca, który w 2014 miał wylew. 

#6. Jennifer Aniston


Jen od wielu, wielu lat nie rozmawiała ze swoją matką, ich stosunki poprawiły się dopiero na dwa miesiące przed śmiercią Nancy Dow. Dlaczego kobiety nie utrzymywały kontaktu? Mama Jennifer była modelką, była piękna i smukła. Cały czas krytykowała wygląd córki, mówiła jej, że jest brzydka. Jen coraz mniej wierzyła w siebie, a w dodatku uważała się za głuptasa, ponieważ w szkole nie szło jej zbyt dobrze. Dziewczynka miała niezdiagnozowaną dysleksję, ale matka nie miała czasu na to, żeby ją zabrać do psychologa. Gdy Jennifer została gwiazdą serialu „Przyjaciele”, Nancy nie odpuściła okazji - opowiadała o sekretach córki, krytykowała ją w mediach i napisała książkę "From Mother and Daughter to Friends: A Memoir". Po śmierci matki Jennifer dowiedziała się, że została usunięta z testamentu i nie odziedziczyła ani grosza.

#7. Paris Hilton


To dziwne, że Paris wstydzi się swojej rodziny. To raczej oni powinni wstydzić się rozpieszczonej, głupiutkiej skandalistki. Jednak Paris nie jest taka najgorsza. Celebrytka wstydzi się swojego brata Barrona i nigdy o nim nie mówi. Cóż takiego zrobił Barron? Podobnie jak siostra, chłopak lubi imprezować i daje się przyłapać podczas prowadzenia samochodu pod wpływem używek. Pewnego dnia „przypadkowo” przejechał chłopaka pracującego na stacji benzynowej. Oprócz tego wszczął awanturę na pokładzie samolotu i rzucił się z pięściami na załogę, grożąc, że ich pozabija. Włamał się do domu swojej byłej dziewczyny, mimo sądowego zakazu zbliżania się do niej. Dzięki koneksjom rodzinnym zawsze udawało się mu uniknąć wyroku skazującego. Aż do pewnego razu - skazano go na dwa miesiące więzienia. Barron rozpłakał się i zapytał, czy mógłby odsiedzieć wyrok w swoim luksusowym apartamencie.

#8. Mariah Carey


Chyba największa hollywoodzka diva nie przyznaje się do swojej siostry. Żyjąca w luksusie i otaczająca się sławnymi i bogatymi ludźmi piosenkarka nie może znieść stylu życia Alison Carey Scott. Alison zarabia na życie erotycznymi masażami. Była dwukrotnie aresztowana za prostytucję. Trafiła kilka razy na odwyk. Mariah mimo tego, że nie mówi publicznie nic siostrze, płaci za jej pobyty na odwyku.
 

Komentowanie możliwe tylko przez zarejestrowanych Użytkowników

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: