Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
 

Migawki archiwum losowo - najnowsze poniżej

W Łodzi po angielsku. ANGORA NA SALONACH WARSZAWKI

Wiosna tylko w  kalendarzu, za oknem mróz i śnieg, które raczej kojarzą się z lutym niż końcówką kwietnia. Nawet spóźnione upały muszą jednak w  końcu nadejść, a  wtedy nasze gwiazdy staną przed nie lada wyzwaniem: trzeba będzie pokazać światu ciała, i to – znając celebryckie zwyczaje – raczej więcej niż mniej.

Autostrada do Rosji. Polscy piłkarze idą jak burza w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku

 Po triumfie nad Rumunią (3:1) Biało-Czerwoni są o włos od awansu na przyszłoroczny mundial. Kolejne zwycięstwa podopiecznych Adama Nawałki przestały dziwić, a prognozowane 7. miejsce w rankingu FIFA budzi pytania, czy możemy powalczyć o jeszcze wyższą lokatę w tym zestawieniu.

10 mało popularnych odpowiedzi na popularne pytania o sen

Sny miewa każdy, ale nie każdy potrafi je zapamiętać. Tylko czym właściwie są sny, skąd się biorą i co trzeba wiedzieć o spaniu? Oto 10 naukowych informacji na temat snu.

Ile snu potrzebujesz?


Ponoć Napoleon Bonaparte stwierdził kiedyś, że mężczyzna potrzebuje sześciu godzin snu, kobieta siedmiu, a idiota ośmiu. Cóż, być może z kondycją społeczeństwa faktycznie jest coś nie tak, bo naukowcy opowiadają się raczej za ośmioma godzinami - tak by na każde dwie godziny działania przypadała jedna odpoczynku. Właśnie osiem godzin pozwala najbardziej efektywnie wypocząć, natomiast popularne wyścigi z cyklu „im mniej śpię, tym więcej pracuję” prowadzą do wszystkiego, ale na pewno nie do poprawy wydajności.

 

Mościmy się

Zalew dobrych wiadomości powoduje, że nasze samopoczucie powinno poprawiać się w metrum na trzy/czwarte - tempie walca. Walą nas po oczach dobre zmiany polityczne i gospodarcze.Powiedzieć, że jest dobrze... to nic nie powiedzieć. PiS prowadzi nas ku świetlanej przyszłości niczym walec drogowy wygładzający wszystkie garby i nierówności. Powiedzenie, że "jakbyś się nie obracał... dupa zawsze z tyłu" straciło sens. Dziś widać, że "gdzie byś się nie obrócił - wszędzie sukces".

Ciąża z nieznajomym

42-letnia Hanne, dyrektorka przedszkola w Oslo, nigdy nie ukrywała, że jest lesbijką, i często była odwiedzana w  pracy przez swoją partnerkę. Gdy zaszła w ciążę, powiedziała otwarcie, że kupiła nasienie z duńskiego banku spermy. Teraz właśnie w Danii kanał telewizji TV4 zapowiedział nowy format. Reality show pod tytułem „Ciąża z nieznajomym”, w którym singielki, które chcą mieć dziecko, lecz nie chcą żyć w tradycyjnej rodzinie z mężczyznami, będą wybierać ojca.

A A A

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: