Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
 

Pomóż pomagać

                                                                                                     Zasady działania zbiórki

 

1. 17 lat walki o zdrowie i życie                  

 

Migawki archiwum losowo - najnowsze poniżej

Czekolada - biznes opłacony wyzyskiem dzieci

Kakaowiec to roślina, z której nasion produkuje się jedne z najbardziej pożądanych przez nas produktów czekoladę. To niewysokie drzewo rośnie sobie w Ameryce Południowej, w Azji i w niektórych krajach afrykańskich. 70% światowych surowców kakaa pochodzi z Ghany i Wybrzeża Kości Słoniowej. To stamtąd nasiona skupowane są przez największych gigantów czekoladowej branży. To tam też miejsce ma nieludzki wyzysk, niekiedy ocierający się o niewolnictwo. Jego ofiarami są... dzieci.

Długa lista wrogów Franciszka

Chociaż wierni kochają papieża, to w gronie dostojników ma on antagonistów studzących jego reformy i krytykujących styl. Postępowy Franciszek drażni konserwatywne, hierarchiczne i  pełne tajemnic środowisko rzymskiego Kościoła.

DYPLOMACJA UROKU. Polacy przyjęli książęcą parę ciepło i  serdecznie

 Machali brytyjskimi flagami i wiwatowali na ich cześć. Wielu zgromadziło się w centrum stolicy, aby zobaczyć i zrobić im zdjęcie. W tym celu wchodzili na ławki, wspinali się na słupy. Kate była cała w bieli i trzymała na rękach córeczkę w czerwonej sukience. Razem prezentowały barwy polskiej flagi. George i Charlotte uchodzą za tajną broń królowej.

Polacy...

Takie coś kibice Legii wystawili na dzisiejszym meczu z Astaną.
„Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zabili 160 tysięcy ludzi. Tysiące z nich to dzieci”. Zdania te napisano w języku angielskim. Oprócz tego grafika przedstawia żołnierza Wehrmachtu celującego w głowę polskiego dziecka.

Poniżej tekst chyba korelujący ze zdjęciem

Mity o kleszczach

Kleszcze do życia potrzebują ludzkiej krwi

NIEKONIECZNIE. Kleszcze faktycznie potrzebują krwi, by z larwy zmienić się w nimfę, a z niej w postać dorosłą. Potrzebują jej również, by samica mogła złożyć jaja. Te pasożyty żywią się krwią kręgowców, ale najchętniej zwierząt leśnych, gryzoni, ptaków i wiewiórek, a człowieka tylko z braku lepszych źródeł pożywienia (...).

A A A

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: