Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
 

Migawki archiwum losowo - najnowsze poniżej

Siedem mitów na temat seksu

Eksperci wyśmiali siedem najbardziej niedorzecznych mitów na temat seksu, w które wierzą nawet inteligentni ludzie. Jeden z nich mówi, że seks zwiększa ryzyko zawału serca. Eksperci uspokajają tych, którzy wierzą w tę bajkę, twierdząc, że nie powinni się tak martwić. Zgodnie z wynikami przeprowadzonych badań, spośród 536 pacjentów w wieku 30 do 70 lat cierpiących na choroby serca tylko 0,7% przyznało, że przed zawałem uprawiali seks przez godzinę. W tym samym czasie przeważająca większość (78%) oddawała się przyjemnościom miłosnym na dzień przed atakiem serca.

 

Więcej…
Unowocześnianie średniowiecza

To, w  co  my  wierzymy – to jest wiara, a to, w co wierzą inni – to są wierzenia. Redakcję Do Rzeczy (mnie też) bardzo śmieszy rosyjska deputowana, która „oznajmiła, że ustawione przed kaplicą popiersie Mikołaja II zapłakało wonnymi olejkami”. Kpinom i szyderstwu nie ma końca;

Więcej…
Rekonstrukcja rządu, w kategoriach politycznych, to ciężki nokaut dla opozycji

Pamiętajcie moi Drodzy, że polityka to brud, syf, nędza i ubóstwo, tutaj się estetyki i przyjaźni spodziewać nie należy. Przypominam brutalny banał, zaraz po serii tekstów, którymi naiwnie broniłem Beaty Szydło, a wyrażałem ograniczone zaufanie do Mateusza Morawieckiego. Można sobie poużywać, że jestem niekonsekwentny, ale to nieprawda, jestem do bólu konsekwentny. Dymisja Beaty Szydło cieszącej się najwyższymi notowaniami w rządzie i sympatią zdecydowanej większości elektoratu PiS, to co najmniej polityczna ruletka i dopiero poznamy jej skutki. Dymisja Macierewicz to zupełnie inna bajka.

 

Więcej…
Zadłużenie państwa w końcu zaczęło spadać

Rządowi PiS można zarzucić różne rzeczy, ale jedno z pewnością trzeba mu oddać – walka z mafią wyłudzającą (kradnącą) zwroty VAT w końcu zaczęła przynosić realne efekty. Według szacunkowych danych Ministerstwa Finansów w okresie styczeń – czerwiec 2017 r. dochody budżetu państwa były wyższe o 25,1 mld zł w porównaniu z tym samym okresem roku ubiegłego.

Więcej…
MON nie chce dać Gosiewskiej 5 mln zł

Beata Gosiewska jest europosłanką, co zapewnia jej kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Jest też wdową po Przemysławie Gosiewskim, w związku z czym do tej pory otrzymała wraz z dziećmi od państwa ponad milion złotych. Poza tym, w ocieraniu łez pomagały też setki tysięcy złotych z firm ubezpieczeniowych. To wszystko zdaniem europosłanki to znacznie za mało. I dlatego Gosiewska walczy teraz przed sądem o niemal 5 milionów złotych w ramach odszkodowania od MON.

Więcej…
A A A

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: