Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
 

Migawki archiwum losowo - najnowsze poniżej

Supereksfakty. Rafał Trzaskowski

Monika Banasiak (54 l.), była żona bossa gangu pruszkowskiego Andrzeja Z. (57 l.) pseudonim Słowik, chce zostać gwiazdą show-biznesu. „(...) W latach 90. (...) jej życie przypominało bajkę – luksusowe wakacje, drogie stroje, imprezy, nazwisko, które budziło respekt wśród największych gangsterów w kraju. W 2013 r. trafiła do aresztu. Wyszła z niego po 2,5 r., niemal bez grosza przy duszy. Na szczęście, kto jak kto, Słowikowa na interesach się zna! Najważniejszy atrybut celebrytki, czyli fanów, już ma. To dla nich organizuje w całej Polsce spotkania – jak na królową przystało – przy winie musującym.

Więcej…
Maciek

Historie o piekielnych nauczycielach przypomniały mi historię mojego kuzyna, roboczo nazwijmy go Maciek.

Maciek nigdy nie należał do najgrzeczniejszych uczniów. Nie to, że bił czy wyzywał słabszych, albo niszczył mienie szkoły. Był raczej takim błaznem - był gotów zrobić niemal wszystko, aby chociaż przez chwilę było wesoło i śmiesznie. Oprócz tego miał (i nadal ma) poczucie humoru, rzucał jakimiś dowcipami na lekcjach. 

Wiadomo, jedni nauczyciele tez się pośmieli z jego wygłupów, i zaraz nakazywali ciszę i prowadzili lekcję, inni mniej przychylnie patrzyli na takie zachowanie. Szczególnie nie polubił Maćka jeden z nauczycieli przedmiotów zawodowych w jego technikum. 

Więcej…
Apetyt królowej
Więcej…
Pięć przypadkowych inwazji, jakich kraje dopuściły się na swych sąsiadów

Przypadkowa inwazja? Jak to w ogóle brzmi? Czy można ot tak, zupełnie niechcący, wkroczyć sobie do sąsiedniego kraju i rozpocząć konflikt zbrojny? Cóż, nie często się to zdarza, ale czasem głupi błąd, nieporozumienie, czy zwykłe gapiostwo może doprowadzić wojskowych dowódców do nieprzemyślanych, pochopnych decyzji.


Wujek Google jest kiepskim doradcą

Osiem lat temu słynne przedsiębiorstwo branży informatycznej prawie doprowadziło do wybuchu wojny pomiędzy dwoma państwami Ameryki Środkowej. W listopadzie 2010 roku Eden Pastora, dowódca nikaraguańskiego, przygranicznego patrolu zauważył coś, co od razu obudziło w nim chęć skopania komuś tyłka. Przed oczami wojskowego jak gdyby nigdy nic powiewała sobie flaga Kostaryki. Pastora kilkukrotnie zerknął w swój telefon. Google Maps potwierdziło jego obawy

 

Więcej…
Czeski prezydent za referendum o wystąpieniu z Unii Europejskiej

Prezydent Czech Miloš Zeman poinformował, że jest zwolennikiem przeprowadzenia referendum na temat wyjścia Republiki Czeskiej z Unii Europejskiej, ale sam głosowałby przeciwko takiemu rozwiązaniu. Jednocześnie czeska głowa państwa przestrzega przed częścią polityków, którzy po tegorocznych wyborach parlamentarnych wbrew wcześniejszym zapowiedziom mogą ściągnąć imigrantów do kraju.

Więcej…
A A A

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: